E-posta E-mail güvenliği

Telefon bankacılığı optimizasyonu

 

Öncelikle akıllı telefon kullanıcılarının dikkat etmesi gereken bazı hususlar var :) Mesela bunlardan biri de olası telefonunuzun kayıp durumlarında eğer siz telefonunuzda e posta ayarlarınızı otomotik şifre tanımlamaya açık getirilmiş durumda bırakmışsanız; otomatikmen, telefonu bulup sadece bir şarja takması ile ilgili e mail hesabınıza erişmiş kişi ile karşı karşıya kalırsınız. Sonrası tatsız durmulara karşı güvenlik olarak telefonunuzu şifrelemeyi unutmamanızı öneriyoruz (. Internet güvenlik açıklarına karşı ipuçları için sosyal ağlarımızı takip edebilirsiniz (:


Banka işlemleri için şifre güvenliğinizi önemseyin ! Akıllı telefon teknolojisi (: Telefon ve mail bankacılığı bir arada yani telefon şifre güvenliğinize dikkat etmelisiniz.Sistem güvenlik açıklarına karşı kendi güvenliğinizi önce siz koruyun ki sonra rahat edebilesiniz .)Banka muamele işlem vergileri ve ücretlerinin düşürülmesini talep ediyoruz.. (:

 

 

Merkez bankası ve serbest piyasa döviz kurları için sayfalarımızı takip edebilirsiniz.
Radyolar ve radyo internet siteleri bünyesinki canlı radyo dinle linklerine sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.
Gazete finans sayfalarımızda bankacılık hakkında köşe yazıları da zaman içinde yayınlanacak olup halihazırda çeşitli konularda okuduğumuz yazarlar sayfalarımızda aktiftir :) Duayen arıyoruz (:

Trafik kurallarına uyalım. Lütfen sayın sürücüler; sürüş esnasında telefon kullanmayınız (:

 

 

Oto kiralama ve araç kiralama (:
Sahibinden ve Türkiye temsilciliklerinden en ucuz ve uygun satılık motor fiyatları ile ücretsiz satılık motor ilanları sayfalarımızda sizi bekliyor (:
Sahibinden ve acentadan en ucuz ve uygun kiralık araba fiyatları ile ücretsiz kiralık oto ilanları sayfalarımızda sizi bekliyor (: