Citynisantasi.com İletişim

Sitemiz de reklam şartları ?

 

Portalımız bünyesindeki sayfalarımız da yer almak istiyorsanız, yapmanız gereken sadece; bizimle irtibata geçmek :) Sitemizin çeşitli alanlarında reklam alanlarımız mevcuttur. Eğer sitemizde vermek istediğiniz link veya reklam metininiz, sitemizdeki ilan yayın kriterlerimize uygun olduğu takdirde siz de sitemiz de yer alabilirsiniz. Yetişkinlere özel cinsel ürün reklamları, adult siteler, markaların çakma imitasyon ürünlerinin tanıtım ve satış sayfaları, crack, warez dağıtan legal olmayan download siteleri vb gibi sitelere maalesef link vermiyoruz. Aylık total 100.000'e yakın internet kullanıcısı tarafından takip edilen ağ sayfalarımız da yerinizi alabilirsiniz.


Banka işlemleri için şifre güvenliğinizi önemseyin ! Akıllı telefon teknolojisi (: Telefon ve mail bankacılığı bir arada yani telefon şifre güvenliğinize dikkat etmelisiniz.Sistem güvenlik açıklarına karşı kendi güvenliğinizi önce siz koruyun ki sonra rahat edebilesiniz .)3 gsm operatöründen de başlarındaki operatör kodu farklı olmak kaydı ile bize aynı numara'dan ulaşabilirsiniz. (:

 

Turkcell +905322303518 , Vodafone +905422303518 , Avea +905522303518

 

Yeni sezon abiyelik kumaş modelleri için sayfalarımızı takip edebilirsiniz.
Radyolar ve radyo internet siteleri bünyesinki canlı radyo dinle linklerine sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.
Gazete finans sayfalarımızda bankacılık hakkında köşe yazıları da zaman içinde yayınlanacak olup halihazırda çeşitli konularda okuduğumuz yazarlar sayfalarımızda aktiftir :) Duayen arıyoruz (:

Trafik kurallarına uyalım. Lütfen sayın sürücüler; sürüş esnasında telefon kullanmayınız (:

 

 

Oto kiralama ve araç kiralama (:
Sahibinden ve Türkiye temsilciliklerinden en ucuz ve uygun satılık motor fiyatları ile ücretsiz satılık motor ilanları sayfalarımızda sizi bekliyor (:
Sahibinden ve acentadan en ucuz ve uygun kiralık araba fiyatları ile ücretsiz kiralık oto ilanları sayfalarımızda sizi bekliyor (: